top of page
Marble Surface

Termoterapija un krioterapija sejai & ķermenim

qmd® Sélene ir inovatīva aparātprocedūra ar neinvazīvu tehnoloģiju, kuras laikā pielieto termoterapiju (siltumu) un krioterapiju (aukstumu), kas garantē lieliskus rezultātus gan ķermeņa problēmzonām, gan sejai.  Atjauno sejas ādu un iegūsti slaidu, tonizētu un veselīgu ķermeni ar termo un krioterapiju vien pāris seansu laikā!

krioterapija, ķermeņa modelēšana, svara samazināšana

Procedūras apraksts

Qmd® Sélene izmanto tehnoloģiju, kas apvieno termoterapiju un krioterapiju vienā procedūrā. 

 

Termoterapija sasilda audus no +30 °C līdz +42 °. Siltuma iedarbības rezultātā paplašinās asinsvadi, uzlabojas metabolisms, mikrocirkulācija un aktivizējas tauku šūnu vielmaiņa, mainās pH vide starpšūnu telpā, aktivizējas sviedru dziedzeru darbība. Uzlabojot un aktivizējot mikrovidi mīkstajos audos, termoterapija palīdz risināt liekā svara un celulīta izraisītās ķermeņa audu problēmas. 

 

Krioterapijas laikā zem ādas esošie taukaudi atdziest no +15°C līdz -10 °C, izraisot tauku šūnu sadalīšanos, kuras pēc tam vielmaiņas ceļā tiek izvadītas no organisma. Krioterapija ļauj droši un efektīvi samazināt lieko tauku depozītu par 20% - 30% dažu sesiju laikā. Krioterapijai arī piemīt pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība.

 

Pārmaiņus pielietojot termoterapiju un krioterapiju, tiek aktivizēta mikrocirkulācija, kas nodrošina drenāžas efektu.

Procedūras zonas & efekts

liftinga efekts, samazina grumbas un dubultzodu

Seja, kakls & dekoltē: aizkavē sejas un kakla ādas novecošanos, veido liftinga efektu, samazina grumbas un dubultzodu

Vēders: samazina lieko tauku daudzumu, tonizē un nostiprina vēdera muskulatūru,  drenāžas efekts

svara zaudēšana, liekais svars, krioterapija, termoterapija
samazina celulītu, drenāžas efekts, krioterapija

Gurni & sēžamvieta: samazina lieko tauku daudzumu, tonizē un nostiprina,  ārstē un samazina celulītu, drenāžas efekts, atslābina muskuļus.

Augšstilbi vai kājas visā garumā: samazina lieko tauku daudzumu, tonizē un nostiprina,  ārstē un samazina celulītu, drenāžas efekts, atslābina muskuļus.

celulīta samazināšana, svara zaudēšana, qmd sélene
Marble Surface

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Cik bieži jāveic procedūra, lai redzētu rezultātu?
  Procedūra ar Sélene aparātu vairumā gadījumu nodrošina redzamus rezultātus jau pēc pirmās sesijas, taču parasti pacientiem iesakām 3-4 procedūru kursu ķermeņa problēmzonām un 5-6 procedūru kursu sejai. Procedūru ķermenim ieteicams veikt 1-2x mēnesī, sejai ik pēc 2 nedēļām (2x mēnesī). Gala rezultāts ierasti ir redzams pēc 8-12 nedēļām pēc pirmās procedūras, jo taukaudi neizzūd uzreiz. Iznīcinātās tauku šūnas vairākas nedēļas pēc procedūras sadalās, pārvietojas uz citām vietām limfatiskajā sistēmā un galu galā pēc 12 nedēļām izvadās pavisam.
 • Kuras ķermeņa zonas apstrādā procedūras laikā?
  Ja izvēlaties veikt termoterapiju un krioterapiju sejas zonai, tad procedūras laikā tiek apstrādāta sejas, zoda, kakla un dekoltē zona. Ja izvēlaties veikt procedūru ķermenim, tad piedāvājam klientiem izvēlēties veikt procedūru vienai vai divām problēmzonām viena seansa laikā. Problēmzonas iedala – vēders, gurni un sēžas daļa, augšstilbi, kājas visā garumā un rokas.
 • Kādi ir ieguvumi no procedūras?
  Ķermenim – efektīvi ārstē celulītu, samazina tauku apjomu ķermeņa problēmzonās (īpaši labi strādā uz zonām, kuras grūti koriģēt ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem), tonizē un nostiprina ķermeni, uzlabo metabolismu, atslābina muskuļus. Sejai – tūlītējs atjaunojošs efekts, samazina grumbas un dubultzodu, uzlabojas ādas elastība un tonuss, veido liftinga efektu, stimulē mikrocirkulāciju, vielmaiņu un skābekļa uzsūkšanos ādā.
 • Cik ilgi notiek procedūra?
  Ķermenim vidēji vienas procedūras ilgums ir 30-60 minūtes, atkarībā no problēmzonas veida un to skaita. Sejas procedūras ilgums 60min (iekļauta sejas, kakla un dekoltē zona).
 • Kādas ir procedūras kontrindikācijas?
  - Onkoloģiskas saslimšanas - Sirds un asinsvadu saslimšanas - Saistaudu autoimūnās slimības - Venozās atteces traucējumi - Grūtniecība - Ādas saslimšanas - Akūti iekaisumi - Rētaudi - Pazemināts asinsspiediens - Reino slimība - Metāla implanti ķermenī

Cenrādis

Seja, kakls un dekoltē

1 problēmzona

2 problēmzonas

45.00€

40.00€

60.00€

bottom of page